Meble z drewna

Zadzwoń i zapytaj: +48 660 599 407    

Napisz do nas: sklep@meble-z-drewna.pl    


kategorie meblikolekcje mebli

Wyprzedaże, Promocje Wyprzedaże, Promocje

Biurka, Sekretarzyki z drewna Biurka, Sekretarzyki z drewna

Komody, Bieliżniarki z drewna Komody, Bieliżniarki z drewna

Kredensy Kredensy

Krzesła Krzesła

Lustra Lustra

Szafki nocne, Nakastliki Szafki nocne, Nakastliki

Półki, Szafki wiszące Półki, Szafki wiszące

Regały, Biblioteczki z drewna Regały, Biblioteczki z drewna

Skrzynie, Kufry Skrzynie, Kufry

Stoły  z drewna Stoły z drewna

Rozkładane stoły z drewna Rozkładane stoły z drewna

Szafki na wino Szafki na wino

Szafki RTV, Komody RTV Szafki RTV, Komody RTV

Szafy z drewna, Garderoby Szafy z drewna, Garderoby

Witryny Witryny

Stoliki kawowe z drewna Stoliki kawowe z drewna

Ławki do domu Ławki do domu

Łóżka pojedyncze, podwójne Łóżka pojedyncze, podwójne

Meble Białe, kolekcje mebli białych

Pomieszczenia

Drewniane Meble do salon Drewniane Meble do salon

Drewniane meble do sypialni Drewniane meble do sypialni

Drewniane meble do biura Drewniane meble do biura

Drewniane meble do przedpokoju Drewniane meble do przedpokoju

Drewniane meble do kuchni Drewniane meble do kuchni

Meble do pokoju dziecięcego Meble do pokoju dziecięcego
gwarancja 2 lata

OPINIE

Kupiłam trzy duże szafy w miodowym wosku. Są przepiękne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, trochę mniej z czasu oczekiwania na nie (prawie 12 tygodni). Planuję kolejne zakupy. Polecam wszystkim!
Violetta


Z czystym sumieniem polecam, meble są wysokiej jakości, prezentują się pięknie. Jestem bardzo zadowolony i już wiem, że to nie ostatnie zakupy w tym sklepie. Po dostawie okazało się, że wybór trafiony w dziesiątkę, jeszcze raz szczerze polecam!
Jacek


Polecam! Wykonanie mebli i obsługa to bardzo wysoki poziom. Profesjonalizm widać na każdym kroku - od zamówienia po dostawę. Pozdrawiam Wszystkich Pracowników Firmy - Zadowolony klient. Aha... do następnego razu, bo od tej chwili tylko w moim domu będą meble z FORESTBEE!!!
Marek


Polecam , dzisiaj odebrałam szafkę pod telewizor i rustykalną komodę w przepięknym miodowym kolorze , to mój kolejny zakup . Meble piękne , solidne , na lata. Obsługa na 6 + , miła i profesjonalna . Meble godne polecenia .
Ewa


Komplet do jadalni wygląda pięknie! Dwukolorowy stół z krzesłami (również dwa kolory) świetnie wkomponował się w wystrój wnętrza.
Kasia


Zmówiliśmy meble z kolekcji Hacienda Prestige. Meble są przepiękne,wnętrze nabrało charakteru, są solidnie wykonane. Dostarczone zgodnie z terminem. Polecam z całego serca. Na pewno jeszcze skorzystamy.
Jadwiga

Chcesz otrzymywać informacje o promocjach mebli drewnianych, wyprzedażach i nowościach?

Zapisz się do newslettera.
email:
Akceptuję warunki newslettera

Rozliczenia transakcji
kartąkredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośednictwem Dotpay.pl

powrót

Jak zwiększyć trwałość drewna pamiętając o ochronie środowiska

FORESTBEE | 2015-01-26 13:32:58

Jak zwiększyć trwałość drewna pamiętając o ochronie środowiska
 
Jak zwiększyć trwałość drewna pamiętając o ochronie środowiska
 
  Każdy rodzaj materiału, zwłaszcza pochodzenia naturalnego, wraz z upływem czasu ulega degradacji, tj. korozji biotycznej i abiotycznej. Szybkość z jaką postępuje ten proces zależy przede wszystkim od rodzaju materiału i warunków jego użytkowania. Dotyczy to m.in. drewna, nawet tego, poddanego procesowi  impregnacji. W celu przedłużenia trwałości drewna, bardzo często poddaje się go działaniu impregnacji środkami chemicznymi. Konwencjonalne metody ochrony drewna wykorzystują impregnaty o  biobójczymi, szerokim spektrum działania, zabezpieczając je przed rozkładem grzybowym, atakiem owadów oraz mikroorganizmów. Znanych jest wiele środków chemicznej ochrony drewna, niektóre z nich, choć są skuteczne i stosowane od dziesięcioleci, wycofuje się obecnie z użycia, ze względu na zagrożenie skażenia środowiska naturalnego oraz właściwości toksyczne w stosunku do ludzi. Takie środki, które w świetle obowiązujących przepisów Unii Europejskiej, dotyczących preparatów biobójczych, nie spełniają stawianych im wymagań toksykologicznych i ekotoksykologicznych, nie będą zarejestrowane i w ten sposób nie zostaną dopuszczone do powszechnego stosowania. Proces ochrony drewna ma więc na celu nie tylko zapewnić jego odpowiednią trwałość w określonych warunkach użytkowania, zachowując optymalne koszty eksploatacji, ale również spełnić określone wymagania ochrony środowiska i zdrowia ludzi.
 
  Tradycyjna, chemiczna impregnacja w skali przemysłowej dotyczy przede wszystkim drewna w III, IV i V klasie użytkowania (tj. na otwartej przestrzeni bez kontaktu z gruntem, w kontakcie z gruntem lub nawet wodą morską) i opiera się na wykorzystaniu dużych ilości wspomnianych wcześniej substancji biologicznie aktywnych, tj. biocydów. Stanowią one niewątpliwe zagrożenie dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego, zarówno na etapie stosowania tych substancji, jak i użytkowania drewna nimi zaimpregnowanego. W związku z coraz większą troską o środowisko naturalne i zdrowie ludzkie, środki ochrony drewna, jak i metody ich stosowania, wymagają ulepszania. Obecnie są rozwijane i promowane nowe metody ochrony drewna, które eliminują lub ograniczają niekorzystne działanie konwencjonalnych biocydów, zmniejszając tym samym zagrożenie skażenia środowiska naturalnego.

 

p�atno�ci online
Meble drewniane w zgodzie z naturą
W zgodzie z naturą

Bezpieczne zakupy
Dostawa mebli z wniesieniem
Dostawa
Meble drewniane prosto od producenta
Meble od producenta

Strefa Klienta biznesowego

KONTAKT

tel. +48 660 599 407
tel. +48 33 8772 212
email sklep@meble-z-drewna.pl
email biuro@meble-z-drewna.pl

Zadzwoń lub napisz, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Sklepy partnerskie

Copyright (C) 2015