Meble z drewna

Zadzwoń i zapytaj: +48 660 599 407    

Napisz do nas: sklep@meble-z-drewna.pl    

Produkowane przez nas meble wykonane są z najwyższej jakości drewna litego.

 

Proponujemy Państwu meble wyprodukowane w 100% z wysokiej klasy drewna litego sosnowego, dębowego, olchowego i brzozowego. Drewno to jeden z najszlachetniejszych materiałów stosowanych do produkcji mebli. O jego niebywałej popularności decyduje łatwość obróbki oraz estetyka materiału. Plastyczność drewna pozwala na zabawę z formą i stylem. Niepowtarzalny układ słojów uzupełniony sękami wraz z odpowiednią kolorystyką tworzy bardzo przyjemny w odbiorze obraz wyrobów wykonanych z drewna.

Meble z drewna w zasadzie mogą zostać wykorzystane do zaaranżowania każdej przestrzeni. Drewniany stolik kawowy idealnie sprawdzi się w klasycznie urządzonym mieszkaniu, jak i też w nowoczesnym. Meble drewniane ocieplają wizerunek każdego wnętrza, to styl  towarzyszący wielu pokoleniom. Nadają pomieszczeniom swoiście domowy wymiar, a jednocześnie wprowadzająniezobowiązująca elegancję.
 
Moda na meble drewniane nigdy nie przeminie. Dzięki wyposażeniu wnętrza w meble drewniane stworzą Państwo u siebie nie tylko komfortową  i funkcjonalną przestrzeń, ale także wyjątkowe miejsce o indywidualnym charakterze.
 
 


Pielęgnacja mebli drewnianych

 

  • Meble woskowane - jak każde inne wymagają określonej pielęgnacji. Aby zawsze cieszyć się naturalnym pięknem tychże  mebli i żeby nie utraciły one naturalnego blasku  zaleca się używania preparatów przeznaczonych specjalnie do mebli drewnianych woskowanych. Najpierw czystą i suchą ściereczką usuwamy kurz. Następnie stosujemy środek pielęgnacyjny, który powinno się nakładać  na czystą bawełnianą  ściereczką (nigdy na mebel) i okrężnymi ruchami wcierać  w powierzchnię mebla. Po kilku minutach nadmiar preparatu powinien zostać zebrany, a cała powierzchnia dokładnie wypolerowana,
  • Meble lakierowane - pielęgnując meble lakierowane suchą ściereczką usuwamy kurz. Następnie stosujemy miękką gąbkę lub ściereczkę lekko zwilżoną wodą. Okresowo wskazane jest używanie preparatu na bazie wosku pszczelego do mebli drewnianych lakierowanych na odkurzoną i suchą powierzchnię mebla. Większość środków nakładamy przy pomocy miękkiej szmatki.  Następnie pozostawiamy na klika minut i dokładnie polerujemy.


 

 p�atno�ci online
Meble drewniane w zgodzie z naturą
W zgodzie z naturą

Bezpieczne zakupy
Dostawa mebli z wniesieniem
Dostawa
Meble drewniane prosto od producenta
Meble od producenta

Strefa Klienta biznesowego

KONTAKT

tel. +48 660 599 407
tel. +48 33 8772 212
email sklep@meble-z-drewna.pl
email biuro@meble-z-drewna.pl

Zadzwoń lub napisz, a nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania. 
Copyright (C) 2015